Windykacja w ERP XT

Zaległości i zatory płatnicze negatywnie wpływają na płynność finansową każdego biznesu. Z problemem tym borykają się zarówno duże firmy jak i te najmniejsze. Dlatego w programie Comarch ERP XT jest już dostępna usługa automatycznej windykacji.

Tak naprawdę nie ma znaczenia czy wystawiamy setki czy kilka faktur w miesiącu. Jeśli nasi klienci nie płacą biznes jest zagrożony. Dlatego warto rozważyć usługę Comarch Apfino, która jest dostępna w Comarch ERP XT. Proces windykacji można rozpocząć bezpośrednio programu jednym kliknięciem. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany. Dane są uzupełnione automatycznie bezpośrednio z faktury sprzedaży. Jeśli z kolei kontrahent ureguluje przeterminowaną fakturę z automatu pojawia się informacja o jej opłaceniu.

 

Po podpisaniu umowy z firmą windykacyjną usługę powiadomień o płatności ustawimy w konfiguracji programu Comarch ERP XT. Windykacja online w Apfino to przede wszystkim atrakcyjna cena znacznie niższa niż rynkowa oraz natychmiastowe zlecenie usługi. Dodatkowo na bieżąco otrzymujemy maile dotyczące danej sprawy. Comarch Apfino to przede wszystkim windykacja polubowna. Ponieważ wiemy jak ważne jest utrzymywanie dobrych relacji z każdym klientem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *