Windykacja w Apfino

Każdy kto prowadzi firmę często musi przyjąć na siebie rolę windykatora. Dlaczego zatem nie powierzyć tego zadania komuś doświadczonemu a najlepiej wcale się tym nie zajmować. Skoncentrować wysiłki na rozwoju własnego biznesu a windykacje po prostu zautomatyzować. Dzięki integracji Comarch ERP XT z Apfino udowodnimy, że jest to niezwykle proste.

Jak działa API w Comarch ERP XT

Comarch ERP XT to nie tylko prosty w obsłudze program do fakturowania online. To również aplikacja która pozwoli na sprzedaż w internecie. Ponadto umożliwia również połączenie Comarch ERP XT
z dowolnym oprogramowaniem wykorzystywanym w firmie.

Odzyskaj pieniądze z Comarch ERP XT

Na uwagę zasługuje nowa usługa finansowa w programie Comarch ERP XT. Mowa tutaj o usłudze windykacji i profesjonalnym odzyskiwaniu należnych środków ze wykonane usługi.

Pomoc w aplikacji ERP XT

Nawet najbardziej intuicyjna aplikacja wymaga systemu pomocy. Aby efektywnie i szybko wystawiać dokumenty. Do aplikacji Comarch ERP XT przygotowaliśmy cały zestaw pomocy i tutoriali. W każdej też chwili możesz skontaktować się z naszym serwisem.

e-Sale w Comarch ERP XT

Niezależnie od wielkości firmy każdy przedsiębiorca może sprzedawać w internecie. Ten potężny rynek sprzedaży e-commerce z roku na rok osiąga dwucyfrowy wzrost. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć. Jeśli tylko wyposażymy firmę w odpowiednie narzędzia informatyczne, sprzedaż możemy rozpocząć praktycznie z dnia na dzień. W ofercie Comarch posiadamy rozwiązania dla mikro i małych firm, które automatyzują cały proces.

Comarch faktoring – gotówka w 5 minut

Z myślą o jednoosobowej działalności powstał program Comarch ERP XT. Dedykowany dla mikroprzedsiębiorców i małych firm. Często jednak to te właśnie podmioty borykają się z kwestią niezapłaconych faktur. Dzięki usłudze Comarch Finanse Connect przelew środków można mieć nawet w 5 minut. Najnowsza wersja aplikacji Comarch ERP XT jest zintegrowana z modułem do obsługi płatności Comarch…
Czytaj dalej

Nowa wersja ERP XT

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza wersja programu Comarch ERP XT. Dzięki integracji z aplikacją PPK w programie można prowadzić Pracownicze Plany Kapitałowe. Dodatkowo w Comarch ERP XT można już rozliczyć CIT-8. Usprawniono także komunikację z biurem rachunkowym.

Faktoring w Comarch ERP XT

Dzięki integracji z narzędziem Comarch Finance Connect użytkownicy aplikacji ERP XT mogą korzystać z faktoringu. W ten sposób przedsiębiorcy nie będą musieli czekać na zobowiązania wynikające z długich terminów płatności. Aby skorzystać z usługi wystarczy zarejestrować konto w Comarch Finance Connect.

Jak przygotować małą firmę na PPK – webinar

W związku z tym, że zbliża się ostatni etap wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych producent Comarch przygotował webinar. Podczas którego krok po kroku wyjaśnimy w jaki sposób wdrożyć PPK w małej firmie.

Zarządzanie magazynem z Comarch ERP XT

Aplikacja Comarch ERP rozwiązanie dla mikrofirm i małych przedsiębiorstw. Można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu mobilnym typu tablet lub smartfon. Co daje możliwość pracy poza biurem. Rozwiązanie umożliwia również kontrolowanie gospodarki magazynowej w mikrofirmie.