Business Intelligence w ERP XT

Business intelligence w Comarch ERP XT

Potrzeby małej firmy czasami wcale nie różnią się od tych w dużej. Często bywa tak, że mniejszy przedsiębiorca potrzebuje tych samych narzędzi co duży. Tylko oczywiście skala potrzeb jest tutaj mniejsza. Dlatego z myślą o mikrofirmach producent Comarch umożliwił korzystanie z zaawansowanego rozwiązania do raportowania. O teraz możesz korzystać z Business Intelligence w aplikacji Comarch ERP XT za darmo przez okres 3 miesięcy.

Możliwość darmowego korzystania z Comarch Business Intelligence to efekt promocji skierowanej dla użytkowników Comarch ERP XT. Przez 3 miesiące każda firma, która pracuje na dowolnym rozwiązaniu czy to do fakturowania czy obsługi magazynu może całkowicie za darmo przetestować Comarch BI. Promocja trwa do 30 kwietnia 2021 roku. Żeby z niej skorzystać wystarczy po zalogowaniu się do programu na swoim panelu dodać moduł Business Intelligence.

Raporty i analizy czyli co w firmie piszczy…..

Powiedzieć, że każdy przedsiębiorca bazuje na wiedzy to tak jakby nie powiedzieć nic. Owszem wiemy kto zalega z płatnościami, jaki produkt najlepiej się sprzedaje czy który handlowiec generuje wypracowuje największy obrót. To tyle w teorii. Praktyka korzystania z zaawansowanych narzędzi business intelligence dowodzi czegoś zupełnie innego. Bardzo często wykorzystując zaawansowane narzędzia do raportowania przekonujemy się, że nasza wiedza o firmie bazowała na przeczuciach, opiniach czy wstyd się przyznać przysłowiowym wróżeniu z fusów. Dopiero po wykonaniu raportu, który opiera się na rzeczywistych danych mamy pełen obraz firmy.

I tak okazuje się, że ten najlepszy handlowiec to sprzedaje tylko wybraną gamę produktów i tylko w wybranych okresach czasu. Najlepiej rotujący towar kupujemy od jakiegoś czasu po zawrotnych cenach. A jeden z naszych najstarszych i wydawać by się mogło najlepszych kontrahentów zalega od dawna z płatnościami. Do dostrzeżenia takich często niezauważalnych niuansów służy Comarch Business Intelligence. Jak sama nazwa wskazuje inteligentne rozwiązanie, które za pomocą metody przeciągnij i upuść pozwala wykonać dowolną analizę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *