Jak sprawnie zarządzać dokumentami – webinar

webinar Comarch DMS

Stosy papierów na Twoim biurku i wciąż ich przybywa. Dodatkowo coraz więcej czasu zajmuje Ci rejestrowanie różnych dokumentów. Zobacz jak wykorzystać Comarch OCR oraz Comarch DMS oraz w codziennej pracy. 24 luty godzina 11.00 zapraszamy na webinar. Kamil Lisowski konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch przybliży ich zastosowanie w Twojej firmie.

Jeśli korzystasz z Comarch ERP XT lub przymierzasz się do fakturowania online to koniecznie zapisz się na webinar. Będzie to dla Ciebie świetna okazja aby zobaczyć w jaki sposób zautomatyzować pracę w firmie. Jeśli korzystasz z rozwiązania Comarch ERP XT to znaczy, że podjąłeś już pierwszy krok w celu zwiększenia automatyzacji i efektywności Twojego biznesu.

Comarch DMS i OCR

Rozwiązanie usprawniające obieg dokumentów w firmie. Umożliwia rejestrowanie wszelkiej maści dokumentów począwszy faktur zakupu, umów czy różnego rodzaju kontraktów. Dzięki wbudowanym mechanizmom każdy dokument można opisać i przesłać do dowolnego działu firm. Posiada także odpowiednie mechanizmy przypominające o konieczności opisania danego dokumentu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć pewność, że każdy wymagający tego dokument zostanie odpowiednio opisany przez odpowiednią osobę w firmie.

Dzięki technologii OCR dokumenty te można zeskanować i automatycznie przenieść do programu.

Rozwiązanie Comarch OCR współpracuje z Comarch ERP XT. Użytkownik może w prosty spoób zrobić zeskanować dokument lub po prostu zrobić zdjęcie smartfonem a następnie przenieść jego skan do programu. Comarch OCR potrafi rozpoznać NIP numer dokumentu, walutę czy formę płatności i wprowadza je w odpowiednie pola do programu. Comarch OCR rozpoznaje również dokumenty wielostronicowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *