Comarch ERP XT – fakturowanie online

Comarch ERP XT

Przedstawiamy program do wystawiania faktur online – Comarch ERP XT. Jeśli prowadzisz firmę mobilnie, a podstawowym narzędziem Twoje codziennej pracy jest smatfon lub tablet, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Comarch ERP XT aplikacja, która daje możliwość wystawiania m.in. faktur z dowolnego miejsca właśnie przy użyciu smartfona. Dzięki Comarch ERP XT zaraz po zainstalowaniu niemal natychmiast możesz zacząć wystawiać faktury i rejestrować kontrahentów. 

10 sekund tyle mniej więcej czasu zajmuje wystawienie faktury w programie Comarch ERP XT. Program jest zintegrowany z bazą GUS, co powoduje że również wprowadzenie nowego kontrahenta trwa zaledwie kilka sekund. Wystarczy wprowadzić NIP, aby po chwili cała kartoteka kontrahenta wypełniła się poprawnymi danymi. Kiedy mamy już dane kontrahenta czas na kolejny krok, a mianowicie dodanie towarów lub usług. Wystarczy raz wprowadzić daną usługę i ją zapisać, jeśli ponownie będziemy wystawiać fakturę z tą samą usługą wystarczy tak naprawdę ją skopiować.

W świetle przepisów dotyczących JPK VAT bardzo istotne jest prawidłowe wystawienie faktury. Dlatego program do faktur online musi być zawsze zgodny i dostoswany do obowiązujących przepisów prawa. Taki właśnie jest Comarch ERP XT. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik może mieć pewność, że na fakturze wystawionej w programie znajdą się wszystkie niezbędne informacje. Począwszy od daty wystawienia, prawidłowej nazwy podatnika  czy właściwej stawki podatkowej. To co przede wszystkim jest prawdziwą wartością dodaną Comarch ERP XT to intuicyjny interfejs i łatwość obsługi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *