e-Sale w Comarch ERP XT

Comarch e-sale ERP XT

Niezależnie od wielkości firmy każdy przedsiębiorca może sprzedawać w internecie. Ten potężny rynek sprzedaży e-commerce z roku na rok osiąga dwucyfrowy wzrost. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie aby zacząć. Jeśli tylko wyposażymy firmę w odpowiednie narzędzia informatyczne, sprzedaż możemy rozpocząć praktycznie z dnia na dzień. W ofercie Comarch posiadamy rozwiązania dla mikro i małych firm, które automatyzują cały proces.

W sprzedaży e-commerce jak w sporcie warto zacząć od małych kroków. Na początek ważne jest oprogramowanie. Tu z pomocą przechodzi Comarch ERP XT. W zależności od tego czy jesteś firmą usługową czy sprzedajesz produkty to Ty decydujesz jaką aplikacje potrzebujesz. Dla firm usługowych mamy rozwiązanie Comarch ERP XT moduł faktury.Cena miesięcznego abonamentu wynosi tylko 11 zł netto. I znowu decyzja jest po Twojej stronie czy będzie to abonament miesięczny czy roczny. Jeśli do tego potrzebujesz zaewidencjonować faktury zakupu dodatkowo możesz skorzystać z usługi Comarch OCR. Do dyspozycji masz aż 20 stron dokumentów całkowicie za darmo.

Dokumenty te za pomocą skanera lub zdjęcia z telefonu przenosisz bezpośrednio do programu. Istotne jest to, że Comarch ERP XT jest zawsze zgodne z aktualnymi przepisami. Każdego kontrahenta po wpisaniu NIP możesz pobrać z aktualnej bazy GUS. W aplikacji wystawisz fakturę VAT, proformy a także faktury zaliczkowe. Jeśli potrzebujesz to również paragony oraz rachunki. Wystawienie faktury nie powinno zająć dłużej niż dziesięć sekund. Jeśli natomiast prowadzisz magazyn to możesz skorzystać z aplikacji dedykowanej dla firm handlowych. W aplikacji Comarch ERP XT bez problemu zaewidencjonujesz stany magazynowe. Dodatkowo przeprowadzisz inwentaryzacje oraz spis z natury. W łatwy sposób skontrolujesz stany magazynowe. Zarówno aplikacje do faktur jak i magazynu współpracują z Comarch e-sale. Czyli rozwiązaniem do sprzedaży w internecie.

Comarch e-Sale

To aplikacja ułatwiająca sprzedaż na takich serwisach jak eBay czy Allegro. Jeśli już posiadasz konto w Comarch ERP XT wystarczy z panelu wybrać opcje – zmień pakiet. Wówczas uruchomi się aplikacja e-sale zintegrowana z Comarch ERP XT. To co wyróżnia Comarch e-sale to bardzo szybkie i łatwe wystawianie produktów. Możliwość realizowania zamówień z Allegro do Paczkomatów InPost oraz zarządzanie wieloma aukcjami równocześnie. A całością sprzedaży w internecie kierujesz tak naprawdę z jednego miejsca z Twojej aplikacji Comarch ERP XT.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *