Pomoc w aplikacji ERP XT

Nawet najbardziej intuicyjna aplikacja wymaga systemu pomocy. Aby efektywnie i szybko wystawiać dokumenty. Do aplikacji Comarch ERP XT przygotowaliśmy cały zestaw pomocy i tutoriali. W każdej też chwili możesz skontaktować się z naszym serwisem.

W Comarch ERP XT już nie tylko wystawisz fakturę sprzedaży. Możesz też rozliczyć magazyn oraz zaksięgować dokumenty. Do dyspozycji jest cała gama abonamentów zarówno w rozliczeniu miesięcznym jak i rocznym. Aplikacja jest zgodna z aktualnymi przepisami prawa. Obsługuje zarówno wysyłkę plików JPK, GUS czy system e-deklaracji. A co za tym idzie posiada szereg narzędzi, które ułatwiają korzystanie z niej. Producent Comarch przygotował specjalne strony internetowe. Gdzie znajduje się system pomocy.

Dodatkowo na stronie znajdują się również porady i informacje o zmianach w przepisach. Jak chociażby ta dotycząca obowiązku kas fiskalnych online. Z poradnika dowiemy się, że z dniem 1 lipca obowiązek ten dotyczy takich branż jak zakłady kosmetyczne czy fryzjerskie. Poradnik to jednak nie wszystko. Na specjalnym kanale w serwisie YOUTUBE producenta Comarch znajdziemy szereg filmów instruktażowych. Filmy te są podzielone tematycznie. I dotyczą takich zagadnień jak księgowanie okresowe czy wprowadzenie towaru na magazyn.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *