Nowa wersja ERP XT

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępna najnowsza wersja programu Comarch ERP XT. Dzięki integracji z aplikacją PPK w programie można prowadzić Pracownicze Plany Kapitałowe. Dodatkowo w Comarch ERP XT można już rozliczyć CIT-8. Usprawniono także komunikację z biurem rachunkowym.

Comarch ERP XT program dostępny przez przeglądarkę WWW oraz na urządzenia mobilne zyskał nowe funkcjonalności. Firmy pracujące na programie, które posiadają moduł księgowy mogą korzystać z aplikacji Comarch PPK. Jest to rozwiązanie do prowadzenia pracowniczych planów kapitałowych. Co więcej w Comarch PPK można prowadzić rejestr pracowników oraz ewidencjonować wysokość składek. Co wiecej W prosty i wygodny sposób można prowadzić wszelkie operacje związane z pracowniczymi planami kapitałowymi. Aplikacja Comarch PPK w wersji abonamentowej zintegrowana z Comarch PPK jest bezpłatna do 30 września 2021. Po tym okresie abonament miesięczny to kwota 17 zł netto.

 

Na uwagę również zasługują zmiany w obsłudze programu na systemie iOS. Przede wszystkim te dotyczące komunikacji z biurem rachunkowym. Od teraz użytkownik Comarch ERP XT otrzyma z biura rachunkowego informacje o podatkach oraz usługach realizowanych przez biuro rachunkowe. Pojawiła się też możliwość dodawania notatek na dokumentach. Ma to zastosowanie przy późniejszym przekształcaniu dokumentów. Ważne zmiany pojawiły się również w menu dotyczącym pracowników oraz właścicieli. W najnowszej wersji programu można podglądać zmiany historyczne. Istotna funkcją jest też weryfikacja PESEL i daty urodzenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *