Windykacja w Apfino

Każdy kto prowadzi firmę często musi przyjąć na siebie rolę windykatora. Dlaczego zatem nie powierzyć tego zadania komuś doświadczonemu a najlepiej wcale się tym nie zajmować. Skoncentrować wysiłki na rozwoju własnego biznesu a windykacje po prostu zautomatyzować. Dzięki integracji Comarch ERP XT z Apfino udowodnimy, że jest to niezwykle proste.

 

Apfino to inaczej platforma w chmurze, która w swej ofercie posiada miedzy innymi usługi finansowe takie jak windykacja.

 

Jeśli posiadamy już program Comarch ERP XT to wystarczy założyć darmowe konto w platformie Apfino. Warto przy tym dla bezpieczeństwa założyć konto na inny adres niż ten, który posiadamy w Comarch ERP XT. Kiedy konto jest już aktywne można skorzystać z trzech opcji: faktoringu, windykacji lub płatności online. Wybierając opcję windykacji powierzamy proces odzyskania należności profesjonalnej firmie. Eksperci z firmy Kaczmarski Inkasso w imieniu Twojej firmy zajmą się odzyskaniem należności. Zalety profesjonalnej windykacji to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Zgodnie z polskimi przepisami prawa koszty windykacji można przenieść na dłużnika. Można również skorzystać z tak zwanej windykacji polubownej. Polega ona na zachowaniu dobrych relacji z kontrahentem i odzyskaniu środków w drodze negocjacji. Celem tych działań jest przekonanie dłużnika o konieczności spłaty i uniknięcia sądu. Użytkownicy programu Comarch ERP XT w platformie Apfino mogą korzystać z tych dwóch form windykacji. Zarówno z windykacji polubownej jak i usługi finansowania faktur.

 

Dostęp do usługi jest możliwy bezpośrednio z programu Comarch ERP XT. Na pulpicie jest widoczna zakładka Windykacja. Następnie krok po kroku otrzymujemy informacje jak założyć konto. Wreszcie po kliknięciu przycisku faktury do windykacji wybieramy opcję zlecenia odzyskania środków.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *